PRZYGOTOWUJEMY PROCESJĘ Z DARAMI NA ODPUST PARAFII – 19.05 br.

Pierwsze dary już zostały ufundowane przez Darczyńców. Wielkie dzięki!

Jeśli chcesz ofiarować coś od wspólnoty, coś od siebie, coś od swojej rodziny, wspólnie z sąsiadami – prosimy o zgłoszenie się: do koordynatora procesji z darami Michała Sobocińskiego, tel. 502 539 929 lub kjbslubice@interia.pl; informację poprzez wiadomość na FB.

Serdecznie zapraszamy Parafian do włączenia się w procesję z darami. Ziarnko do ziarnka każda ofiara, każda złotówka składa się na całość i w cudowny sposób się mnoży.

Wszystkie te przedmioty, podczas procesji darów ofiarnych, będzie można osobiście złożyć podczas Mszy Świętej Odpustowej.

Jako duszpasterze pragniemy dziękować wszystkim Ofiarodawcom i Darczyńcom, tym co najcenniejsze – sprawowaną w naszym kościele Mszą Świętą w każdą III niedzielę miesiąca o 10:30 w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają i składać będą ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Kochani Parafianie w dniu odpustu w darach ołtarza chcemy ofiarować:

** MAMY JUŻ OFIARODAWCĘ

NAZWA DARU DARCZYŃCA NAZWA DARU DARCZYŃCA
Preparat do czyszczenia naczyń liturgicznych anonimowy bielizna kielichowa anonimowy
kadzidło Rodzina Pietrzak i Kusz bielizna kielichowa
kadzidło anonimowy karton wina mszalnego Kościół Filialny Drzecin –pw. Matki Bożej Rokitniańskiej
kadzidło Bractwo Szkaplerza Świętego  Michała Archanioła karton wina mszalnego Kościół Filialny Drzecin – pw. Matki Bożej Rokitniańskiej
kadzidło anonimowy karton wina mszalnego
5 kartonów węgielków 10000 komunikantów Rodzina Górskich
woskowe świece ołtarzowe anonimowy 10000 komunikantów anonimowy
300 cienkich świec anonimowy 10000 komunikantów Bractwo Szkaplerza Świętego  Michała Archanioła
świeczki wotywne 1000 szt. 10000 komunikantów