6 Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

6 Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024r.

 1. Dzisiaj Uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, Frankfurtu i Szkoły Muzycznej. Od poniedziałku do piątku dzieci wraz z rodzicami przeżywają Biały Tydzień na Mszy św. o 18:00. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za złożony dar ołtarza.
 2. Nabożeństwo majowe. W niedzielę o 18:30, w tygodniu o 17:30.
 3. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych: z SP2 i ich rodziców w poniedziałek o 16:00 w kościele.
 4. Nauki przed chrztem w poniedziałek o 19:00 w kościele.
 5. We wtorek 7 dnia miesiąca, zapraszamy o 17:30 na nabożeństwo z bł. Rodziną Ulmów, o 18:00 Msza św. z nauką o rodzinie. Modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne w kościele.
 7. W środę św. Stanisława – biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.
 8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 9. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20:30.
 10. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.
 11. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 12. Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św., która rozpocznie się o 11:30. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci, ich rodziców i rodzeństwa w sobotę o 9:00.
 13. Organizujemy wyjazd do Ośna Lubuskiego na obchody Jubileuszu 900-lecia Utworzenia Diecezji Lubuskiej. Wyjazd w sobotę 11 maja o 9:00 spod kościoła. Są wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
 14. Odpust parafialny połączony z rocznicą I komunii oraz z festynem rodzinnym w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 19 maja o 12:00. Przewidziane są występy artystyczne, zabawy dla dzieci i młodzieży, grill oraz domowe ciasta. Dochód z festynu przeznaczony jest na potrzeby remontowe kościoła. Z okazji Opustu jak w ubiegłych latach możemy złożyć Dar ołtarza. Lista umieszczona na stronie internetowej i FB.
 15. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Wierni naszej Królowej) i Gość Niedzielny (Matka dla narodu). W zakrystii nowy numer miesięcznika Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Eugenia KLUKIEWICZ – l. 73.
 2. + Tadeusz PARUS – l. 86.
 3. + Wioletta WIENCEK – l. 55.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…