20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2023r.

1. Dzisiaj na sumie o godz. 10.30 podziękujemy ks. Marcinowi za czas posługi w naszej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Dzisiaj III niedziela miesiąca, ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele remontowe
  3. Odnowa w Duchy Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek po Mszy św. wieczornej
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  5. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
  6. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:
    Św. Elżbiety, Matki Bożej Królowej Polski.
  7. Z dniem 25 sierpnia obowiązki wikariusza naszej parafii obejmuje ks. dr Kamil Wiącek. Nowego wikariusza powitamy za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30.
  8. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, pamiętajmy w tym dniu o modlitwie dziękczynnej za otrzymane łaski za wstawiennictwem Matki Bożej.
  9. Spotkanie Apostolatu Maryjnego, 27 sierpnia w niedzielę po Mszy św. o 12.00.
  10. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  11. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
  12. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  13. Przez okres wakacji – nie ma Mszy św. o 13.30.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

+ Elżbieta KLINGBEIL – l. 82

+ Andrzej KOSSIŃSKI – l. 79