8 Niedziela Wielkanocna – 19.05.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

8 Niedziela Wielkanocna – 19.05.2024r.

 1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na każdej Mszy św. możemy zyskać dar odpustu zupełnego. Główna Msza św. odpustowa oraz rocznica I Komunii
  o 12:00. Przewodniczy ks. kan. Robert Patro.
  Po Mszy św. zapraszamy na festyn rodzinny, który potrwa do 18:30. Przewidziane są występy artystyczne, zabawy
  dla dzieci, grill oraz domowe ciasta. Festyn zakończy koncert Przemysława Szczotko o 17:00. Dochód ze sprzedaży wszystkiego na festynie przeznaczony jest na potrzeby remontowe kościoła. Plac przy kościele będzie wyłączony z ruchu samochodowego.
 2. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe. Bóg zapłać! O 10:30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
 3. Jutro święto – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt.
 4. Nabożeństwo majowe w niedzielę o 18:30, w tygodniu o 17:30.
 5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne w kościele.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 7. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 8. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
 9. W przyszłą niedzielę – uroczystość Najświętszej Trójcy.
 10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła. Dziękujemy Państwu Katarzynie i Sławomirowi Wołczek za dar kwiatów w donicach przed kościołem i plebanią. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy nasadzeniu. Dziękujemy Panu Prezesowi i pracownikom Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Słubicach za pomoc w przygotowaniu placu przy kościele i Domu Parafialnym na uroczystości Odpustowe.
 2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (W 80. rocznicę bitwy o Monte Cassino) i Gość Niedzielny (Święty, fajka i ciemne typy).

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!