22 Niedziela zwykła – 03.09.2023r.

22 Niedziela zwykła – 03.09.2023r.

1. Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września w SP nr 2 w Słubicach, uroczystości poprzedzi Msza św. w naszym kościele o g. 8.00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Dzieci i Młodzieży, Nauczycieli i Katechetów, Dyrekcji Szkół i Pracowników Oświaty.
  2. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o 19.00 w kościele.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.45.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca:
    • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.15.
    • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej.
    • Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
  1. XI Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu w przyszłą sobotę 9 września. Zapisy w zakrystii do środy.
  2. W przyszłą niedzielę na g. 12.00 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. ze Słubic i Frankfurtu. Po Mszy św. spotkanie Rodziców w kościele.
  3. Parafia w Ośnie Lubuskim 17 września zaprasza na Dzień Skupienia wszystkich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów. Informacje na plakacie. Zapisy w zakrystii do 9 września.
  4. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Czas podziękować Bogu) i Gość Niedzielny (Zaufać katechezie. O duchowych potrzebach i oczekiwaniach młodzieży). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.

1. + Elżbieta SMOLIŃSKA – l. 69.
  2. + Wera WOJTCZAK – l. 82.
  3. + Natalia NITECKA – l. 87.
  4. + Genadiusz TARANIENKO – l. 69.