22 Niedziela zwykła – 03.09.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

22 Niedziela zwykła – 03.09.2023r.

 1. Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września w SP nr 2 w Słubicach, uroczystości poprzedzi Msza św. w naszym kościele o g. 8.00. Zapraszamy do modlitwy w intencji Dzieci i Młodzieży, Nauczycieli i Katechetów, Dyrekcji Szkół i Pracowników Oświaty.
 2. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o 19.00 w kościele.
 3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.45.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca:
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
 1. XI Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu w przyszłą sobotę 9 września. Zapisy w zakrystii do środy.
 2. W przyszłą niedzielę na g. 12.00 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. ze Słubic i Frankfurtu. Po Mszy św. spotkanie Rodziców w kościele.
 3. Parafia w Ośnie Lubuskim 17 września zaprasza na Dzień Skupienia wszystkich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów. Informacje na plakacie. Zapisy w zakrystii do 9 września.
 4. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Czas podziękować Bogu) i Gość Niedzielny (Zaufać katechezie. O duchowych potrzebach i oczekiwaniach młodzieży). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Elżbieta SMOLIŃSKA – l. 69.
 2. + Wera WOJTCZAK – l. 82.
 3. + Natalia NITECKA – l. 87.
 4. + Genadiusz TARANIENKO – l. 69.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…