XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022r.

XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022r.

1. Nabożeństwa wspominkowe za zmarłych pół godziny przed Mszą św. wieczorną wg podziału na ulice. Grafik podziału na poszczególne dni jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej. Bóg zapłać za składane ofiary wypominkowe.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  3. Przymiarka alb komunijnych dzisiaj w Domu Parafialnym. Dla dziewcząt o g. 13.00, dla chłopców o g. 13.40.
  4. Spotkanie kandydatów z kl. VII przygotowujących się do Bierzmowania z grupy ks. Marka, dzisiaj po Mszy św. o g. 13.30.
  5. W poniedziałek po Mszy św. o g. 18.00 zmiana tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po modlitwach spotkanie Grupy Bożego Miłosierdzia w Domu Parafialnym.
  6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  8. Spotkanie Bractwa Szkaplerza Św. Michała Archanioła w czwartek o 18.00. Po Mszy św. w Domu Parafialnym zapraszamy do włączenia się w Wielką Nowennę do Aniołów Stróżów dzieci i młodzieży.
  9. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20.30.
  10. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Patronalne Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Gorzowie Wlkp.
  11. Spotkanie kandydatów z kl. VIII przygotowujących się do Bierzmowania z grupy ks. Marcina, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 13.30.
  12. Organizujemy Kurs przedmałżeński, który potrwa 6 dni. Nauki będą głoszone 18-19-20 listopada oraz 25-26-27 listopada 2022r. Zapisy drogą elektroniczną: mkrecha@wp.pl.
  13. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:
    Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni. Jest jeszcze dużo wolnych intencji w tygodniu o g. 7.00. Zapraszamy do zakrystii.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.