2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – 06.04.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – 06.04.2024r.

 1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej Diecezji.
 2. Na ołtarzu Jezusa Miłosiernego wyłożona jest KSIĘGA MIŁOSIERDZIA. Możemy tam wpisywać nasze prośby, które omodlimy dzisiaj o 15:00 podczas Mszy św. z Koronką do Bożego Miłosierdzia wraz ze zmianą tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych.
 3. Dzisiaj 7 dnia miesiąca, zapraszamy o 18:30 na nabożeństwo z bł. Rodziną Ulmów, o 19:00 Msza św. z nauką o rodzinie. Modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.
 4. Nauki przed chrztem w poniedziałek o 19:00 w kościele.
 5. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Podczas Mszy św. o 18:00, można złożyć zobowiązanie do adopcji dziecka poczętego. Deklaracje wyłożone są na ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne w kościele.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 8. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20:30.
 9. Spotkanie dla dzieci I Komunijnych: z SP1, z Frankfurtu, Szkoły Muzycznej, Euregio i ich rodziców w piątek o 19:00 w kościele.
 10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Dostrzec Jezusa w bliźnim) i Gość Niedzielny (Nadzieja dla grzeszników). W zakrystii nowy numer miesięcznika Różaniec.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Wanda Dyduch – l. 85.
 2. + Joanna ADAMCZYK – l. 41.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…