Chrzest Pański – 07.01.2024r.

Chrzest Pański – 07.01.2024r.

1. Zmiana tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych z Koronką do Bożego Miłosierdzia w poniedziałek po Mszy św. o g. 18:00.
  2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  4. Godzina Święta w czwartek od g. 21:00 w kościele.
  5. W piątek 12 stycznia, o 19:00 w Auli Collegium Polonicum odbędzie się koncert zespołu TGD z programem „Kolędy Świata”. Więcej informacji na plakacie.
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 12:00, ks. kan. Bartosz Rajnowski – kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu – dokona uroczystego wprowadzenia relikwii: św. Jana Pawła II i bł. Rodziny Ulmów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: rodziny i małżeństwa, rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną. Podczas Mszy odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo rodzin i matek oczekujących narodzin dziecka.
  7. Trwa Wizyta duszpasterska. Dziękujemy za otwartość i życzliwość z którą spotykamy się w domach. Można jeszcze składać deklaracje i zaprosić kapłana z modlitwą
    i błogosławieństwem. Deklaracje znajdują się na stoliku przy kaplicy MB Fatimskiej.
  8. Plan kolędy na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.
  9. Kancelaria parafialna. Z racji wizyty duszpasterskiej czynna będzie w środę od 8:00 do 8:45 oraz w sobotę od 19:00 do 19:45. W sprawach pilnych dzwonić
    na telefon dyżurny +48 698 920 753.
  10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  11. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła. W styczniu są jeszcze wolne intencje.
  12. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Po co Kościołowi nowi święci?) i Gość Niedzielny (Niech poznają Pana) W zakrystii miesięcznik Różaniec.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:

1. + Wiesława KOHN – l. 66.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…