33 Niedziela zwykła – 19.11.2023r.

33 Niedziela zwykła – 19.11.2023r.

1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszych kościołów. O g. 10:30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
  2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  5. Godzina Święta w czwartek od g. 21:00 w kościele.
  6. Kurs przedmałżeński. Nauki rozpoczynamy w piątek 24 listopada o g. 19:00 w Domu Parafialnym. Zapisy drogą elektroniczną: kancelaria@parafiaslubice.pl
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to Święto Patronalne Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Gorzowie Wlkp.
  8. W poniedziałek 27 listopada wspomnienie Matki Bożej w znaku Cudownego Medalika. Odpust w kaplicy na os. Grzybowym, rozpoczniemy różańcem o 16:30, Msza św. Odpustowa o 17:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Matki Bożej.
  9. W poniedziałek 27 listopada spotkanie Apostolatu Maryjnego – organizowany jest wyjazd na Odpust. Autokar będzie podstawiony przy kościele o 16:00 – zapisy w zakrystii.
  10. Wspólnota Przyjaciół Paradyża organizuje II Pieszą Pielgrzymkę Powołaniową do kaplicy Cudownego Medalika na os. Grzybowym. Zbiórka przy kościele, wymarsz o 15:00.
  11. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Polski. Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. W zakrystii do nabycia kalendarz rokitniański, jako cegiełka na remont chodnika i montaż oświetlenia przed głównym wejściem do kościoła. Zebraliśmy kwotę 2.700 zł. Bóg zapłać!
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Proroctwa) i Gość Niedzielny (Ubogich zawsze mieć będziecie).

1. + Mariusz KOWNACKI – l. 61.
  2. + Anna KAZIMIERSKA – l. 39.