3 Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024r.

3 Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątek: w naszym kościele wyjątkowo tylko o 17:30.
  • Gorzkie Żale w niedzielę o 18:15.
  1. Nauki przed chrztem w poniedziałek o 19:00 w kościele.
  2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
  4. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca:
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek: rano od 6:30, wieczorem od 17:15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o 19:00.
  • Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
  1. W czwartek 7 dzień miesiąca, zapraszamy o 17:30 na nabożeństwo z bł. Rodziną Ulmów,o 18:00 Msza św. z nauką o rodzinie. Modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.
  2. W najbliższy piątek 8 marca zapraszamy na Słubicką Drogę Krzyżową, która wyruszy z kościoła MB Królowej Polski, ulicami naszego miasta, do naszego kościoła. Msza św. o 18:00, o 19.00 Droga Krzyżowa. Osoby, które nie mogą w niej uczestniczyć zapraszamy na Drogę Krzyżową w naszym kościele o 17:30.
  3. Kancelaria parafialna w piątek 8 marca będzie nieczynna.
  4. Wielkopostne rekolekcje parafialne od V Niedzieli Wielkiego Postu. Wygłosi je Marek KRZYŻKOWSKI (redemptorysta) misjonarz ze Szczecinka. Temat: Bóg sam wystarczy.
  5. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:Matki Bożej Wniebowziętej, Cudownego Medalika i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. Bóg zapłać za zama wiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafiiorazza troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu palm na Niedzielę Palmową. W tym celu potrzebne są gałązki bukszpanu. Prosimy o przynoszenie w tygodniu do zakrystii. Jeżeli jest kłopot z transportem, proszę zgłosić w zakrystii – zorganizujemy.
  3. Trwa Wielkanocna Akcja Caritas. Do nabycia są paschaliki wielkanocne. Ofiara za świecę 20 zł.
  4. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (W Ziemi Jezusa czekają na pomoc. Egzekucja na polskiej pamięci.) i Gość Niedzielny (Historia robiona na szaro. Niebezpieczne sklepy z receptami). W zakrystii nowy numer miesięcznika Różaniec.

1. + Jerzy ŁÓJ – l. 65.
  2. + Artur FEDYSZYN – l. 66.
  3. +Alfred KOWALSKI– l. 69.