23 Niedziela zwykła – 10.09.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

23 Niedziela zwykła – 10.09.2023r.

 1. Zmiana tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych z Koronką do Bożego Miłosierdzia w poniedziałek po Mszy św. o g. 18.00.
 2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
 4. Czuwanie fatimskie w środę 13 września. Rozpoczniemy o g. 17.15 rozważając tajemnice chwalebne różańca św., o g. 18.00 Msza św., po Mszy św. procesja fatimska, zakończymy aktem zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej.
 5. Prowadzona jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Sprzęt składamy 14 września od 8.00 do 16.00 przy wejściu do Domu Parafialnego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy. Informacje na plakacie.
 6. W czwartek 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na zakończenie Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo i adoracja Krzyża Świętego.
 7. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
 8. Obchody Dnia Sybiraka w piątek o g. 11.00 na Placu Sybiraków w Słubicach. Msza św. w intencji Sybiraków 17 września (niedziela) o g. 18.00 w kościele NMP Królowej Polski w Słubicach.
 9. Spotkanie dla dzieci uczących się w Niemczech, przygotowujących się do I Komunii św., w sobotę o g. 11.00 w Domu Parafialnym.
 10. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszych kościołów. O g. 10.30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
 11. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 12. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 13.30, spotkanie młodzieży kl. VII i VIII, przygotowujących się do Bierzmowania.
 13. Dzień Skupienia dla wszystkich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów w Ośnie Lubuskim – 17 września. Informacje na plakacie.
 14. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Świętość z sąsiedztwa) i Gość Niedzielny. W zakrystii ostatni numer miesięcznika Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Jerzy MATUSIAK – l. 80.
 2. + Marek CUPPA – l. 58.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…