2 Niedziela zwykła – 15.01.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

2 Niedziela zwykła – 15.01.2023r.

 1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią ofiary złożone w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła.
 2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 4. Spotkanie Bractwa Szkaplerza Św. Michała Archanioła w czwartek o 18.00. Po Mszy św. w Domu Parafialnym spotkanie modlitewno – formacyjne Bractwa z nauką o św. Michale i Aniołach oraz kolejny miesiąc Wielkiej 9. Miesięcznej Nowenny do Aniołów Stróżów dzieci i młodzieży.
 5. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20.30.
 6. Msza św. za Fundację Edueko w Katolickim Centrum Studenckim w piątek o 17.00. Po Mszy rozmowa z przedstawicielem Narodowego Instytutu Wolności.
 7. W sobotę 21 stycznia dzień Babci, a w niedzielę 22 stycznia dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie.
 8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterska. Dziękujemy za otwartość i życzliwość z którą spotykaliśmy się w domach. W przyszłą niedzielę podsumowanie kolędy.
 9. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Rokitniańskiej i Matki Bożej Królowej Pokoju z Medjugorie.
 10. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele.
 11. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
 12. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!