Chrzest Pański – święto – 08.01.2023r.

Chrzest Pański – 08.01.2023r.

1. W poniedziałek po Mszy św. o g. 18.00 zmiana tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych z Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
  3. Katolickie Centrum Studenckie zaprasza na Warsztaty dla mam we wtorek od g. 16.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  5. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
  6. W piątek 13 stycznia o g. 18.00 Msza św. w intencji śp. ks. Józefa Zadwornego w 2 rocznicę śmierci – intencja od Róż Żywego Różańca.
  7. Trwa Wizyta duszpasterska. Dziękujemy za otwartość i życzliwość z którą spotykamy się w domach. Można jeszcze składać deklaracje i zaprosić kapłana z modlitwą i błogosławieństwem. Deklaracje znajdują się na stoliku przy kaplicy MB Fatimskiej.
  8. Kancelaria parafialna. Z racji wizyty duszpasterskiej czynna będzie w środę od 8.00 do 8.45 oraz w sobotę od 18.45 do 19.15. W sprawach pilnych dzwonić na telefon dyżurny: +48 698 920 753.
  9. Plan kolędy na najbliższy tydzień znajduje się w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii.
  10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Wniebowziętej, Cudownego Medalika i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  11. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni. W styczniu jest dużo wolnych intencji.
  12. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią ofiary złożone w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła.
  13. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  14. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.