1 Niedziela Adwentu – 03.12.2023r.

1 Niedziela Adwentu – 03.12.2023r.

1. Od poniedziałku do piątku na g. 18:00 zapraszamy dzieci, młodzież i starszych z lampionami na RORATY.
  2. Nauki przed chrztem w poniedziałek o g.19:00 w kościele.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  4. W tym tygodniu pierwsza środa i czwartek miesiąca:
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na Mszę św. wotywną ku czci św. Józefa.
  • W środę o g. 19:00 zapraszamy chętnych na cykl katechez dla osób dorosłych.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – w czwartek: rano od 6:30, wieczorem od 17:15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • Godzina Święta w czwartek od g. 21:00 w kościele.
  1. W czwartek wspomnienie św. Ambrożego patrona pszczelarzy. Msza św. w ich intencji o 18:00 w kościele parafialnym w Rzepinie.
  2. Katolickie Centrum Studenckie zaprasza młodzież na rekolekcje o świętości. Nauki w czwartek i piątek o 20:15 oraz w sobotę o 8:00.
  3. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Godzina łaski dla świata, adoracja w ciszy od 12:00 – 13:00, po adoracji Msza św. o 13:00. Na Mszy o 18:00 poświęcenie medalików, szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  4. W sobotę katecheza dla dzieci i młodzieży z Niemiec: o 10:00 ogólna dla chętnych, o 11:00 dla przygotowujących się do I Komunii.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 13:30, spotkanie młodzieży kl. VII, przygotowującej się do Bierzmowania z grupy ks. Kamila.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  7. Dzienny Dom „Senior +” w Słubicach, zaprasza seniorów w wieku 60+, nieaktywnych zawodowo do składania wniosków na nowy rok do dnia 11.12.br. Dom Seniora gwarantuje świetną atmosferę, szereg zajęć terapeutycznych, wycieczki oraz ciepły posiłek. Więcej informacji na plakacie.
  8. Poświęcone opłatki można nabywać po każdej Mszy św. na klęczniku przed ołtarzem, w tygodniu w zakrystii. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła.
  9. Przy wyjściu rozprowadzane są świece wigilijnego dzieła pomocy. Małe 10 zł, duże 20 zł.
  10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Być dobrym) i Gość Niedzielny (Jezus mówi czuwajcie). W zakrystii miesięcznik Różaniec.