XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorną.
  4. W środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, patrona celników i Straży Granicznej. Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00 w intencji wszystkich Pracowników Służby Celnej i Straży Granicznej.
  5. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w środę po Mszy św. wieczornej.
  6. Spotkanie Liderów wszystkich grup parafialnych w środę po Mszy wieczornej w Domu Parafialnym.
  7. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
  8. Odpust ku czci św. Wincentego a Paulo w Kunowicach, połączony z Festynem Rodzinnym, 24 września o g. 13.30.
  9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.30 kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania z grupy ks. Marka. Po Mszy św. obowiązkowe spotkanie.
  10. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października. Zapisy w zakrystii.
  11. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:
    Św. Elżbiety i Matki Bożej Królowej Polski..
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła polecamy: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny.