31 Niedziela zwykła – 05.11.2023r.

31 Niedziela zwykła – 05.11.2023r.

1. Przy wyjściu rozprowadzany jest kalendarz rokitniański, jako cegiełki na remont chodnika i montaż oświetlenia przed głównym wejściem do kościoła. Zebraliśmy kwotę 2 tys. Bóg zapłać!
  2. Nabożeństwa wspominkowe za zmarłych pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Rozpiska na poszczególne dni w gablocie i na stronie internetowej.
  3. Nauki przed chrztem w poniedziałek o g.19:00 w kościele.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  6. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
  7. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem lokalnych władz i pocztów sztandarowych o 10:30. Po Eucharystii apel pamięci i koncert (fortepian: Maciej Smoląg, sopran: Magdalena Iłowska, tenor: Bartosz Borula).
  8. Zapraszamy, dzieci i młodzież chcącą śpiewem oraz grą na instrumentach chwalić Boga, na warsztaty muzyczne „Bliżej nieba”. Poprowadzą je dyrygentki z Poznania Marta Nowak i Agata Domalewska. Chcemy przez zabawę, ale i fachowe ćwiczenia przygotować się do Mszy uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie podczas niedzielnej Mszy o 12:00. Rozpoczęcie w sobotę 11 listopada o g. 9:00 w salkach.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 12:00 poświęcenie książeczek dzieci komunijnych.
  10. Przymiarka alb komunijnych w przyszłą niedzielę. Dziewcząt o 15:00, chłopcy o 15:45.
  11. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 13:30, spotkanie młodzieży kl. VIII, przygotowujących się do Bierzmowania z grupy ks. Marka.
  12. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  13. Organizujemy Kurs przedmałżeński, który potrwa 6 dni. Nauki o g. 19:00, 24-25-26 listopada oraz 01-02-03 grudnia 2023r. Zapisy drogą elektroniczną: kancelaria@parafiaslubice.pl
  14. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Rokitniańskiej i Matki Bożej Królowej Pokoju z Medjugorie.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Drobna kobieta – wielki człowiek) i Gość Niedzielny (Teologia na uniwersytetach). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:

1. + Henryk Gołębiowski – l. 70.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…