1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024r.

1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024r.

1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe. O g. 10:30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątek o 17:30;
  • Gorzkie Żale w niedzielę o 18:15.
  1. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
  3. W czwartek rocznica objawienia się Pana Jezusa Miłosiernego Św. Faustynie dotyczącego powstania obrazu „Jezusa Miłosiernego”. Po Mszy św. o 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i zawierzenie Czcicieli Jezusa Miłosiernego oraz poświęcenie obrazów i dewocjonaliów zakupionych w ostatnim roku.
  4. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
  5. W sobotę o 11:00 katecheza dla dzieci z Niemiec przygotowujących się do I Komunii świętej.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.
  7. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Pokojowy negocjator Papieża) i Gość Niedzielny (Jezus, modlitwa i ty). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.
  3. Dekretem Księdza Biskupa z dniem 26 lutego ks. Kamil odchodzi z parafii ze względów zdrowotnych, udając się na urlop w celach leczniczych. Ks. Biskup skierował do naszej parafii ks. Tadeusza, którego witamy serdecznie w naszej wspólnocie.

1. + Kazimierz PAWCZYŃSKI – l. 77.
  2. + Teresa JĘDRZEJCZUK – l. 83.