1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

1 Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024r.

 1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe. O g. 10:30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
 2. W okresie Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwa Wielkopostne:
 • Droga Krzyżowa w piątek o 17:30;
 • Gorzkie Żale w niedzielę o 18:15.
 1. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
 3. W czwartek rocznica objawienia się Pana Jezusa Miłosiernego Św. Faustynie dotyczącego powstania obrazu „Jezusa Miłosiernego”. Po Mszy św. o 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i zawierzenie Czcicieli Jezusa Miłosiernego oraz poświęcenie obrazów i dewocjonaliów zakupionych w ostatnim roku.
 4. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
 5. W sobotę o 11:00 katecheza dla dzieci z Niemiec przygotowujących się do I Komunii świętej.
 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”.
 7. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Pokojowy negocjator Papieża) i Gość Niedzielny (Jezus, modlitwa i ty). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.
 3. Dekretem Księdza Biskupa z dniem 26 lutego ks. Kamil odchodzi z parafii ze względów zdrowotnych, udając się na urlop w celach leczniczych. Ks. Biskup skierował do naszej parafii ks. Tadeusza, którego witamy serdecznie w naszej wspólnocie.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Kazimierz PAWCZYŃSKI – l. 77.
 2. + Teresa JĘDRZEJCZUK – l. 83.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…