XXXII Niedziela Zwykła – 06.11.2022r.

XXXII Niedziela Zwykła – 06.11.2022r.

1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca na sumie o g. 10.30.
  2. Nabożeństwa wspominkowe za zmarłych pół godziny przed Mszą św. wieczorną wg podziału na ulice. Grafik podziału na poszczególne dni jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej. Bóg zapłać za składane ofiary wypominkowe.
  3. Nauki przed chrztem w poniedziałek o g.19.00 w kościele.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  6. Wspólnotowe śpiewanie pieśni patriotycznych w VII edycji „Zaśpiewajmy Niepodległej” w środę o g. 18.45 w sali Domu Parafialnego.
  7. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
  8. W piątek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyny z udziałem lokalnych władz i pocztów sztandarowych o g. 10.30. Po Eucharystii cześć patriotyczna, apel pamięci i złożenie kwiatów. Informacje o popołudniowych obchodach uroczystości w mieście na plakatach.
  9. W piątek dzień imienin ks. Marcina. Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00. Po Eucharystii będzie okazja do złożenia życzeń Solenizantowi. Dziękujemy za zamawiane Msze św. w Jego intencji.
  10. W piątek Biskup Diecezjalny udziela dyspensy, na terenie całej diecezji, od zachowania czwartego Przykazania Kościelnego, nakazującego wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zachęca jednocześnie do podjęcia innych form pokuty, zwłaszcza uczynków miłości i pobożności.
  11. Kancelaria parafialna nieczynna w piątek.
  12. Niepodległościowy koncert symfoniczny Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej „Polska klasyczna, Polska romantyczna” w Auli Collegium Polonicum w sobotę o g. 18.00. Bilety wstępu w cenie 30 zł można nabyć w kasie biletowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.
  13. Przymiarka alb komunijnych w Domu Parafialnym w przyszłą niedzielę.
    Dla dziewcząt o g. 13.00, dla chłopców o g. 13.40.
  14. Spotkanie kandydatów z kl. VII przygotowujących się do Bierzmowania z grupy Marka, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 13.30.
  15. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  16. Organizujemy Kurs przedmałżeński, który potrwa 6 dni. Nauki będą głoszone 18-19-20 listopada oraz 25-26-27 listopada 2022r. Zapisy drogą elektroniczną: mkrecha@wp.pl.
  17. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
  18. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni.
  19. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  20. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.