XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022r.

1. Dzisiaj zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca na sumie o g. 10.30.
  2. Na Mszy św. o g. 12.00 poświęcenie różańców dla dzieci komunijnych.
  3. Wyjazd do Sanktuarium MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach n/Odrą o 13.00.
  4. Na Mszy św. o g. 13.30, spotkanie młodzież kl. VII, rozpoczynające przygotowanie do Bierzmowania.
  5. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.
    Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30.
    Dla dorosłych w tygodniu o g. 17.30, w niedzielę o g. 18.30.
  1. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  2. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek i piątek miesiąca:
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • Zapraszamy na Mszę św. wotywną ku czci św. Józefa. Po Mszy spotkanie modlitewne w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od czwartku do piątku rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
  • W piątek Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.00 i Msza św. o g. 16.00 za czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje przygotowujące nas do Aktu Zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej, Rodzin i mieszkańców Słubic, na Mszy św. 13 października o 18.00. Rekolekcje poprowadzą siostry Nazaretanki oraz Misjonarz św. Rodziny ks. Adam Bajorski. Plan rekolekcji na plakatach.
  2. Mężczyźni z męskiej grupy pragną bezpłatnie pomagać seniorom w pracach domowych. Więcej informacji i kontakt na plakacie.
  3. Za tydzień zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:
    Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, a dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Polecamy „Gości Ekstra” poświęconego św. s. Faustynie i miłosierdziu Bożemu w cenie 12 zł. W zakrystii miesięcznik Różaniec.