XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2022r

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Po Mszy św. o 13.30 spotkanie kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania z grupy ks. Marcina.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.
    Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30.
    Dla dorosłych w tygodniu o g. 17.30, w niedzielę o g. 18.30.
  4. We wtorek św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie pracownikach Służby Zdrowia.
  5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie i modlitwę uwielbienia.
  6. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20.30.
  7. W sobotę po południu Biskup Paweł Socha rozpocznie wizytację kanoniczną naszej parafii, którą zakończy w poniedziałek Mszą św. o 18.00 z udziałem grup parafialnych. Uroczyste powitanie Księdza Biskupa w naszej świątyni w niedzielę na Mszy o g. 7.30.
  8. Za tydzień niedziela misyjna, taca na działalność misyjną Kościoła.
  9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania przez spowiedź św. Zadbajmy też o groby naszych zmarłych, pamiętajmy o nich w modlitwach wypominkowych. Za ławkami wyłożone są kartki wypominkowe. Wypisane czytelnie wraz z ofiarą jako wyraz naszego poświęcenia i troski, by modlitwa była zanoszona w Kościele „za dusze, które są w ręku Boga”, składamy w skarbonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy lub u kapłana.
  10. Msze św. w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2022r.
  • W kościele parafialnym: o g. 7.30, 9.00, 10.30 i 19.00.
  • na Cmentarzu Komunalnym w Słubicach o godz. 12.00.
  • W kościołach filialnych: Grzybowa g. 9.00, Drzecin g. 9.00, Lisów g. 10.00.
  1. Organizujemy Kurs przedmałżeński, który potrwa 6 dni. Nauki będą głoszone 18-19-20 listopada oraz 25-26-27 listopada 2022r. Zapisy drogą elektroniczną: mkrecha@wp.pl.
  2. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:
    Matki Bożej Wniebowziętej, Cudownego Medalika i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni.
  4. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  5. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.