Niedziela Najświętszej Trójcy – 04.06.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Najświętszej Trójcy – 04.06.2023r.

 1. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzanie festynu rodzinnego „POWIEW DUCHA”. Na cele remontowe naszego kościoła zebraliśmy 15 tys. zł. Bóg zapłać!
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
 3. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca dzisiaj na sumie o g. 10.30.
 4. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 5. Nauki przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o g. 19.00 w kościele.
 6. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
 7. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 8. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. o: 7.30, 9.00, 10.30, po procesji i o 19.00. Na filiach: Grzybowa i Drzecin o 9.00, Lisów o 10.15.
 9. Procesja Eucharystyczna dla mieszkańców Słubic rozpocznie się w kościele NMP Królowej Polski Mszą św. o g. 11.00. Przejdziemy ulicami: Al. Niepodległości, Krótką, Królowej Jadwigi, Władysława Jagiełły, Konstytucji 3 Maja, Bohaterów Warszawy i Wojska Polskiego. Zakończymy przy kościele Ducha Świętego. Na zakończenie procesji w kościele Msza św.
 10. Prosimy o przygotowanie: ołtarzy oraz przystrojenie naszych domów chorągwiami i emblematami religijnymi.
 11. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków. Próba dla dzieci w poniedziałek o g. 16.30. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatów do zakrystii od poniedziałku do końca Oktawy Bożego Ciała.
 12. W czwartek o g. 19.00 w kościele NMP Królowej Polski w Słubicach koncert uwielbienia.
 13. Rozpoczyna się Oktawa Bożego Ciała zapraszam na Mszę św. i procesję o 18.00, a w niedzielę o 30.
 14. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Decyzją ks. bpa Tadeusza Lityńskiego, ks. Marcin z dniem 25 sierpnia przechodzi do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie Wlkp. Ks. Marcina ogarniamy naszą modlitwą.
 3. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
 4. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Obecny. Ciało i Krew) i Gość Niedzielny (Kapłan na dzisiejsze czasy). W zakrystii miesięcznik Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Tadeusz JANKOWSKI – l. 77.
 2. + Stefania DOBRYNIEWSKA – l. 72.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…