Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą w ciągu roku  26.09.2021r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z VIII klas, którą prowadzi ks. Marek.
  2. Do wtorku przed Mszą wieczorną – trwa nowenna do św. Michała Archanioła.
  3. W poniedziałek na Mszę św. wieczorną i swoje spotkanie zaprasza Apostolat Maryjny
  4. We wtorek 28 września , w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, zapraszamy do udziału w Koronce na ulicach miast świata "ISKRA 2021". Rozpoczęcie modlitwy przy Krzyżu przed Kościołem o godz.15.00.
  5. Modlitwa uwielbienie, we wtorek po Mszy św. wieczornej zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.
  6. W środę 29 września po Mszy Świętej wieczornej spotkania Bractwa Szkaplerza Św. Michała Archanioła.
  7. W środę na Mszy św. wieczornej zawierzamy Bogu intencje składane we wrześniu podczas nabożeństw ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Te intencje możemy składać po Mszy św. w skarbonie za ławkami. Bóg zapłać za ofiary na Mszę.
  8. W czwartek na Mszy św. wieczornej modlimy się za wszystkie małżeństwa i dzieci ochrzczone w mijającym miesiącu. Również zawierzamy wstawiennictwu św. Maksymiliana  małżeństwa przeżywające trudności i kryzysy prosząc o ratunek dla nich.
  9. Godzina Święta w czwartek od godz. 22.00 w kościele.
  10. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Adoracja pół godziny przed Mszą poranną, po południu od godz. 17.15.

# w pierwszy piątek o godz. 15.00 Droga Krzyżowa i dodatkowa Msza św. o godz. 16.00, zachęcamy do podjęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Ze spowiedzi możemy skorzystać w ciągu całego tygodnia.

# w pierwszą sobotę miesiąca ramach nabożeństwa zadośćuczynienia po Mszy św. porannej prowadzona medytacja wpisująca się w warunki godnego przeżycia nabożeństwa

# Chorych w domach z Komunią św. Kapłani odwiedzą po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Po Mszy św. w zakrystii możemy zgłaszać chorych będących w naszych domach do spowiedzi i Komunii św. Nie bójmy się sakramentu namaszczenia chorych.

1. Od piątku 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. (Dzieci zapraszamy od 4 pażdziernika o godz. 16.30.)
  2. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Róże św. Teresy, św. Klary i św. Dominika.
  3. W sobotę 2 października Pielgrzymka Róż Żywego Różańca i Apostolatu Margaretka do Rokitna. Wyjazd z pod kościoła o godz. 7.50, koszt 40zł.
  4. Dzisiaj o godz. 16.00, II część projekcji filmu: "O życiu i dziele bł. ks. Michała Sopoćki" - w sali audiowizualnej.
  5. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę na sumie o godz. 10.30. Zapraszamy kwadrans przed sumą modlących się we wspólnotach różańcowych i margaretkach.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Msza Święta w intencji "Za powołanych i o powołania do naszego seminarium w Gorzowie Wlkp. - intencja od Wspólnoty Przyjaciół Paradyża."
  7. Uwaga kierowana do Młodzieży z klas VII – rozpoczęcie dla Was drogi do bierzmowania w przyszłą niedzielę 03.10.2020. na Mszy św. o godz. 13.30.
  8. Polecamy prasę katolicką,: Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci Mały Gość, bezpłatne Dobre Nowiny oraz w zakrystii miesięcznik Różaniec.