Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą w ciągu roku  14.08.2021r.

Przez okres wakacji nie ma Mszy św. o godz. 13.30.

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Msze św. w naszej świątyni wg porządku niedzielnego. Ten dzień jest świętem Chwały Oręża Polskiego. W naszej modlitwie pamiętajmy o żołnierzach,  ich rodzinach i pracownikach wojskowych. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  2. 15 sierpnia, tradycyjnie ofiary składane na tace są na rzecz remontów kościołów w biedniejszych miejscowościach naszej diecezji. Bóg zapłać za ofiarność na ten cel.
  3. Rodzina Radia Maryja zaprasza we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 w int:. Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych, po Eucharystii spotkanie formacyjne.
  4. Modlitwa uwielbienie, we wtorek po Mszy św. wieczornej zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.
  5. Spotkanie Bractwa Szkaplerza św. Michała Archanioła w czwartek na Mszy św. wieczornej.
  6. W czwartek Godzinę Świętą poprzedzi Msza św. o 20.30.
  7. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
  1. 25 sierpnia organizowana jest Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu na uroczystości odpustowe z okazji urodzin św. Siostry Faustyny. Zapisy w zakrystii.
  2. Polecamy prasę katolicką,: Niedziela oraz Gość Niedzielny.