Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022r.

1. Dzisiaj Rocznica I Komunii św., Msza św. o g. 12.00.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W niedzielę o g. 18.30, w tygodniu o g. 17.30.
  3. W poniedziałek, wtorek, środę dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni krzyżowe.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
  6. W czwartek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach.
  7. Godzina Święta w czwartek od g. 22.00 w kościele.
  8. W tym miesiącu rocznicę święceń kapłańskich obchodzą: 21 maj – 17 rocz. ks. Marcin, 27 maja – 27 rocz. Ks. Proboszcz Andrzej; 24 czerwca – 16 rocz. Ks. Marek i 15 sierpnia – 48 rocz. ks. Władysław. Dziękujemy za zamawiane Msze św. w naszych intencjach.
  9. W piątek 27 maja spotkanie upamiętniające pobyt bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Cybince, rozpoczęcie o g. 15.00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury, o g. 17.00 Eucharystia w kościele parafialnym w Cybince, pod przewodnictwem Bp. Tadeusza Lityńskiego, a po Mszy św. przed kościołem poświęcenie tablicy pamiątkowej i wspólna biesiada przy grocie.
  10. Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.
  11. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  12. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
  1. Rodzinny Rajd Rowerowy do Uradu, w sobotę 4 czerwca, zbiórka przy kościele, wyjazd o g. 10.00. Planowana Msza św. i ognisko. Szczegóły na plakacie.
  2. Odpust parafialny połączony z festynem rodzinnym w niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca o g. 13.30. Ks. Proboszcz prosi o kontakt osoby mające doświadczenie i chęć pomocy przy organizacji i prowadzeniu festynu.
  3. Zapraszamy do udziału w rowerowo-pieszej Pielgrzymce Powołaniowej z Rzepina do Rokitna w terminie 11-12.06. Pierwszy dzień pielgrzymki to przejazd rowerem z Rzepina do Paradyża, nocleg, kolacja i spotkanie z innymi pielgrzymami z Diecezji. Drugi dzień to pielgrzymka piesza z Paradyża do Rokitna. Zakończenie pielgrzymi uroczystą Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.
  4. 31 lipca wyruszy 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie, z Rzepina organizujemy Grupę Amarantową. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina - wikariusza z parafii Rzepin lub pod numerem telefonu 792-495-788.  Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
  5. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni. Dzięki Waszej ofiarności zakończyliśmy wymianę domofonów i rozpoczęliśmy wymianę oświetlenia korytarzy na plebanii i w Domu Katechetycznym.
  6. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  7. Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!