NIEDZIELA – 26 VI 2022

7.30

Dzięk-błag. Małgorzata i Rafał

9.00

+ Michał o łaskę nieba w dniu urodzin

9.00

+ Grzegorz CZACHARA ++ CZACHARÓW, KONDRACKICH

10.30

O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Janiny DEPTUCH z ok. imienin

10.30

Rez. Jadwiga i Józef 43 rocz. sak. małżeństwa

12.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Janiny KUBACKIEJ z ok. im.

12.00

+ Lucyna i Jan MUCHA

19.00

PONIEDZIAŁEK – 27 VI 2022

O zdrowie i potrzebne łaski dla Ryszarda i całej Rodziny

18.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Władysława z ok. imienin – Apostolat Maryjny

18.00

Dzięk. z prośbą o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę MBNP i patrona dla ks. Władysława URBANIKA – Przyjaciele Paradyża

WTOREK – 28 VI 2022

O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Władysława z ok. imienin – od Jadwigi

18.00

Dzięk-błg. dla Lucyny Pietrzak z ok. im.

ŚRODA – 29 VI 2022

18.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Piotra i Pawła w dniu im.

18.00

Hilary, Joanna, Henryk, Zofia, Rozalia, Marianna, Zygmunt, Maria z rodz. KRECZKO i Halina KOZDRAŚ

φ

We wszystkich intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu czerwcu

CZWARTEK – 30 VI 2022

+ Jerzy GRĘDA - int. od uczestników pogrzebu

18.00

O Boże bł. i potrzebne łaski dla Anety z ok. urodzin

φ

Przez wstaw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego za małżeństwa i Rodziny, dzieci ochrzczone w czerwcu w naszej parafii, za małżeństwa przeżywające kryzysy i trudności o ratunek i Boże bł.

PIĄTEK – 1 VII 2022

7.00

+ Zbigniew BUKAŁA – greg.

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

16.00

Za czcicieli NSPJ

+ Seweryna, Mirosław, Tomasz GRABOWSCY

SOBOTA – 2 VII 2022

7.00

+ Zbigniew BUKAŁA – greg.

O opiekę Matki Bożej nad kapłanami naszej parafii

O dary Ducha Świętego i Boże bł. dla Jakuba na czas egzaminów

+ Zdzisława-Halina OSMELAK

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022r.

1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
  2. W poniedziałek 27 czerwca dzień imienin ks. Władysława. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Po Eucharystii będzie okazja do złożenia życzeń Solenizantowi. Dziękujemy za zamawiane Msze św. w Jego intencji.
  3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  5. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona na Świętopietrze.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.Podczas Mszy św. zawierzamy Bogu nasze intencje polecane w tym miesiącu przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje możemy składać w skarbonie na pulpicie za ławkami.
  1. W ostatni czwartek miesiąca zawierzamy Bogu nasze rodziny i małżeństwa dziękując za otrzymane dobro. Podczas Mszy św. przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Marii Kolbe prosimy o ratunek dla małżeństw i rodzin przeżywających trudności i kryzysy. Intencje do omodlenia w czasie Mszy św. możemy składać w skarbonie św. Maksymiliana.
  2. Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – rano od g. 6.30.
  • W piątek Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.00 i dodatkowa Msza św. o g. 16.00 za czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.
  • Sobota jest wezwaniem do rozpoczęcia nabożeństw zadośćuczynienia. Po Mszy św. porannej prowadzona jest medytacja nad tajemnicą różańca.
  • Odwiedziny chorych w domach wg ustalonego planu.
  1. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę na sumie o godz. 10.30. Zapraszamy kwadrans przed sumą modlących się we wspólnotach Różańcowych i Margaretkach.
  2. Od niedzieli 26.06 – przez okres wakacji – nie będzie Mszy św. o g. 13.30.
  3. Zapraszamy na nocny marsz po wiarę, z soboty na niedzielę 2 lipca. Wyruszamy z kościoła po Mszy św. g. 20.30, idziemy razem z ks. Proboszczem – 15 km do Zielonego Boru. Na polanie modlitwa uwielbienia, śpiew i rozmowy przy wspólnym posiłku. Do Słubic możemy wrócić pieszo lub zorganizowanym transportem.
  4. 31 lipca wyruszy 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę. Tradycyjnie, z Rzepina organizowana jest Grupa Amarantowa. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina - wikariusza z parafii Rzepin lub pod numerem telefonu 792-495-788.
  5. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże:Św. Elżbiety i Matki Bożej Królowej Polski.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół świątyni.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła polecamy: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia,
a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!