NIEDZIELA – 23 I 2022

7.15

7.30

O wiarę i nawrócenie dla Katarzyny

9.00

O łaskę zdrowia i Boże bł. dla Doroty i Michała SOBOCIŃSKICH

10.30

O Boże bł. potrzebne łaski dla Romana z ok. 50 ur. – int. od Mamy i Siostry

10.30

W int. Gracjana z ok. urodzin o zdrowie i łaskę nawrócenia do Boga

12.00

O Boże bł. potrzebne łaski dla Tomasza z racji urodzin

12.00

O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla ks. Henryka z ok. imienin

13.30

+ Michalina MATERKA - int. od uczestników pogrzebu

19.00

+ Czesław JASIEWICZ 7 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 24 I 2022

+ Edward MIERZEJEWSKI – w dniu pogrzebu

+ ks. Sławomir SAWICKI 2 rocz. śm. – int. od Apostolatu Maryjnego

Za członków Rodziny św. Szarbela ze Słubic

WTOREK – 25 I 2022

18.00

+ Wioletta SZNYRAS 1 rocz. śm.

18.00

+ Stanisław ZDANOWICZ 31 rocz. śm. + Jan SZULEJKO 25 rocz. śm.

Za parafian

ŚRODA – 26 I 2022

+ Marek ADAMCZYK

O uwolnienie od nałogu Joanny

O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla ks. Henryka z ok. imienin

φ

We wszystkich intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu styczniu

CZWARTEK – 27 I 2022

18.00

Dzięk–błag. z prośbą o potrzebne łaski na Nowy Rok dla członków Apostolatu Maryjnego

+ Ludwik d HUET

φ

Przez wstaw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego za małżeństwa i Rodziny, dzieci ochrzczone w styczniu w naszej parafii, oraz małżeństwa przeżywające kryzysy i trudności o ratunek i Boże bł.

PIĄTEK – 28 I 2022

+ Bogusława SALBERT - int. od uczestników pogrzebu

+ Wiesław MOKRZYCKI - int. od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 29 I 2022

18.00

O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Stanisławy z ok. 70 ur.

18.00

O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Karoliny z ok. 34 ur. I całej Rodziny

Ogłoszenia duszpasterskie - III NIEDZIELA ZWYKŁA  – 23.01.2022r.

1. Dzisiejsza niedziela na prośbę Papieża Franciszka jest Niedzielą Słowa Bożego – czyli wezwaniem do osobistego poznawania księgi Pisma Świętego.
  1. W poniedziałek druga rocznica śmierci śp. ks. Sławomira Sawickiego, w naszych modlitwach pamiętajmy o zmarłym kapłanie. Msza św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek po Mszy św. wieczornej Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne.
  3. W środę na Mszy św. zawierzamy Bogu nasze intencje przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy polecane w tym miesiącu. Nasze intencje możemy składać również dzisiaj w skarbonie na pulpicie za ławkami.
  4. Kolejne spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla Dorosłych, odbędzie się 26 stycznia w środę, rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00 w kościele w Kowalowie, po Mszy spotkanie na plebanii.
  5. W ostatni czwartek miesiąca zawierzamy Bogu nasze rodziny i małżeństwa dziękując za otrzymane dobro. Podczas Mszy św. przez wstawiennictwo św. Maksymiliana Marii Kolbe prosimy o ratunek dla małżeństw i rodzin przeżywających trudności i kryzysy. Intencje do omodlenia w czasie Mszy św. możemy składać w skarbonie św. Maksymiliana.
  6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek na Mszy św. wieczornej.
  7. W czwartek o godz. 22.00 czuwanie modlitewne -Godzina Święta- nabożeństwo wynagradzające za  grzechy popełniane przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa według objawień  św. Małgorzaty Marii Alacoque.
  8. Dziękując za prowadzoną modlitwę różańcową na ten tydzień prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Polecamy prasę katolicką,: Niedziela, Gość Niedzielny.
  10. Informujemy, że za zgodą Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego z dniem 31 stycznia 2022r. Ks. Proboszcz Robert Węglewski ze względów zdrowotnych zakończy posługę w naszej parafii. Ks. Proboszczowi dziękujemy za dotychczasowa posługę i życząc szybkiego powrotu do zdrowia zapewniamy o pamięci modlitewnej.