NIEDZIELA – 17 XII 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Dzięk-błag w intencji Pauliny z ok. urodzin
9.00 + Kajetan MATUSIEWICZ, Stanisława, Leon, Józef, Rozalia, Alfons
9.00 W intencji Tomasza w 3 rocz. sakramentu chrztu świętego
10.30 W intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają i składać będą ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii
10.30  W intencji Janiny  CZYŻ o powrót do zdrowia
12.00 + Lechosław JĘDZREJCZAK w 1 rocz. śm.
12.00 + Halina GIERSZEWSKA  w 4 rocz. śm.
12.00 Dzięk-błag w intencji Ewy ROJEK z ok. 50 rocz. urodzin
13.30  + Mariusz w 20 rocz. śm. i Teresa w 8 rocz. śm. KOBYŁECCY i zmarłych Rodziców i Teściów
19.00 + Leokadia ŚLIŻEWSKA w 2 rocz. śm. oraz Genowefa i Mieczysław
PONIEDZIAŁEK – 18 XII 2023
7.00 + S. Anna GRYGIEL
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Maria SMARKUS w 3 rocz. śm.
18.00 + Czesław SIDORCZUK
WTOREK – 19  XII 2023
7.00  + S. Czesława PITUCH
18.00 +Dariusz WERYK
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Stanisław DRUĆ
ŚRODA – 20 XII 2023
7.00  
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Danuta BUJAK
18.00  O łaskę nawrócenia dla Rodziny KWIATKOWSKICH
CZWARTEK – 21 XII 2023
7.00  
18.00 + Katarzyna, Ludwik, Stefania, Jan  PUDŁOWSCY
18.00 + Anna KAZIMIERSKA  – int. od uczestników pogrzebu
20.30  Za dar Godziny Świętej z prośbą o dary Ducha Świętego dla osób prowadzących tę modlitwę wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
PIĄTEK – 22 XII 2023
7.00  
18.00 + Jerzy LICA w 8 rocz. śm.
18.00 + Eugenia RYBICKA w 28 rocz. śm.
18.00 O Boże bł. potrzebne łaski i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Ewy – int. od Barbary i Ewy
SOBOTA –  23 XII 2023
7.00  
18.00 +Zygmunt CHOLEWCZYŃSKI 57 rocz. śm.

 

 

 

NIEDZIELA – 10 XII 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Dzięk-błag w intencji Aldona  z okazji ur.
9.00 + Łucja, Józef, Henryk i zmarłych z rodzin JANUSZÓW i SIKORSKICH
9.00 + Kazimierz PAGACZ  w 2 rocz. śm. i zmarłych z Rodziny MOCZYDŁOWSKICH
10.30 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
10.30 + Zuzanna i Jan SZERNIEWICZ, Marian OTWOROWSKI
12.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
12.00 + Wanada TARASEWICZ w 19 rocz. śm. Stanisław, Kazimierz, Dorota, Jadwiga, TARASEWICZ
13.30  +Jolanta i Wojciech BOHUSZKO
19.00 Dzięk-błag  w intencji Romana GABRYNIEWSKIEGO i Jego Rodziny
PONIEDZIAŁEK – 11 XII 2023
7.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00  + Stanisław DUER
18.00 W intencji czcicieli Bożego Miłosierdzia w podziękowaniu za łaskę powstania Kół Koronkowych za wszystkich członków ich rodziny i zmarłych z rodzin z prośbą o Boże bł. i wytrwałość oraz o nowe osoby do szerzenia Bożego Miłosierdzia
18.00 + Danuta GAJEWSKA- int. od uczestników pogrzebu
WTOREK – 12  XII 2023
7.00  W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – int. od Bractwa Szkaplerza Św. Michała Archanioła
18.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00 + Leokadia DUER
18.00 O potrzebne łaski, Boże bł. i łaskę zdrowia dla Stanisława
ŚRODA – 13 XII 2023
7.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – int. od Rodziny Radia Maryja
18.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00 +Katarzyna i Czesław BRYL
18.00 Dzięk-błag  w intencji Łucji z okazji imienni i za cała Jej rodzinie  – int. od Róży św. Elżbiety
CZWARTEK – 14 XII 2023
7.00 + zmarłych  z Rodziny ZYGA, OBACZ, HURMAN, LECHELT
18.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00 + Jan, Barbara, Stanisław, Józef, Maria
18.00  + Halina i Wincenty
PIĄTEK – 15 XII 2023
7.00 + za Rodziców: Halina i Mikołaj  KONOWAŁOW
18.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00 + Jan  DUER
18.00 + Jan w 2 rocz. śm. – int. od córki Danuty
SOBOTA –  16 XII 2023
7.00 Dzięk-błag w intencji Patryka i Pawła  BURSZTYNOWICZ o Boże bł. i potrzebne laski
18.00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
18.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem
św. Jana Pawła II
18.00 +Mariusz KOWNACKI – int. od uczestników pogrzebu
18.00 W int. Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych, za Rodzinę Radia Maryja w naszej parafii

 

NIEDZIELA – 3 XII 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Dzięk-błag. w intencji Witolda  z okazji 15 rocz. urodzin
9.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej- int. od Żywego Różańca i Grupy Miłosierdzia
9.00 Dziękczynna do Ducha Świętego za łaski i dary otrzymane w życiu
10.30 O dary Ducha Świętego dla Kapłanów i Osób Konsekrowanych oraz o liczne i święte powołania kapłańskie do naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego w Gorzowie – int. od Wspólnoty Przyjaciół Paradyża
10.30 Za zmarłych Rodziców: ++ Albina i Stanisław oraz rodzeństwo z domu KARAŚ
12.00 Dzięk-błag. w intencji Czesławy z okazji 80 rocz. urodzin
12.00 ++ Jan, Barbara, Stanisław, Józef, Maria
13.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 Dzięk-błag. w intencji Magdaleny i Bartosza w 11 rocz. sakramentu małżeństwa oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej Rodziny
PONIEDZIAŁEK – 4 XII 2023
7.00 + Janina PRZYBYŁA w 1 rocz. śmierci
18.00  Dzięk-błag. w intencji Eugenii z okazji urodzin
18.00 Dzięk-błag w intencji Barbary KAPICA  z okazji imienin oraz o potrzebne łaski dla całej Rodziny
18.00 Dzięk-błag .w intencji Barbary  z okazji imienin  – int. od męża i synów
WTOREK – 5  XII 2023
7.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Grzegorz NOWAK w 18 rocz. śmierci
18.00 + Stanisław DUER
18.00 Za zmarłych Rodziców: ++ Stefania i Bolesław, maż Kazimierz oraz Roman, Jan, Apolonia, Zofia, Zofia KRAUZE
ŚRODA – 6 XII 2023
7.00  O łaskę nawrócenia Małgorzaty
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
18.00 Dzięk-błag. w intencji Marii z okazji imienin – int. od Róży św. Elżbiety
18.00 Dzięk-błag. w intencji Barbary – int. od Ewy i Marii
CZWARTEK – 7 XII 2023
7.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej – int. od Jadwigi
7.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
18.00 + Stanisław DUER
18.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii –  int. od Róż Żywego Różańca
18.00  W intencji Ks. Kamila o Boże bł.  potrzebne łaski, owoce i dary Ducha Świętego – int. od Margaretki
PIĄTEK – 8 XII 2023
7.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
18.00 Dzięk-błag w intencji Róży  z okazji urodzin o Boże bł. i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
18.00 + Henryk w 1 rocz. śmierci
18.00 Dzięk-błag. w intencji Jakuba  z okazji urodzin – int. od chrzestnej
SOBOTA –  9 XII 2023
7.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
7.00 Dzięk-błag. w intencji Wiesława Michalak z okazji urodzin
18.00 ++ Ryszard, Zofia, Adam GUTOWSCY
18.00 + Robert ZNAJKIEWICZ – int. od uczestników pogrzebu
18.00 O potrzebne łaski dla Marii i Krzysztofa NOWIKIEWICZ i za ich synów

 

NIEDZIELA – 26 XI 2023
7.15 O Boże Miłosierdzie dla dusz kapłańskich i zakonnych w czyśćcu cierpiących
7.30 + Irena KOLANOWSKA – greg
9.00 +Józefa WRÓBLEWSKA
9.00 + Ludwik KOWALEWSKI 7 rocz. śm.
10.30 O światło Ducha Świętego i opiekę Maryi dla dzieci i rodziców z Róży Różańcowej św. Jana Kantego
i św. Andrzeja Apostoła
10.30 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
12.00 + Zofia, Piotr, Stanisław, Ludwik z rodziny DRUĆ, Magdalena DRUĆ, Bernarda KIŻŁO, Rozalia RUSAK
12.00 Z podziękowaniem za odebrane łaski i opiekę Matki Bożej dla Eweliny
13.30  Łaskę nawrócenia opiekę Matki Bożej o dary Ducha Świętego dla Marcina  oraz Jego Rodziny – int. od Apostolatu Maryjnego
19.00  + Jerzy GIERSZEWSKI 4 rocz. śm.
PONIEDZIAŁEK – 27  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł.  potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
– int. od Apostolatu Maryjnego
18.00  Dzięk-błag w intencji Grzegorza z okazji 40 rocz. urodzin o wiarę nadzieję i miłość
18.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski – int. od Margaretki
WTOREK – 28  XI 2023
7.00 Dzięk-błag w intencji Zdzisławy z okazji imienin
7.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne i opiekę Matki Bożej
18.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski – int. od Odnowy
w Duchu Świętym
18.00  W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski – int. od WPP
ŚRODA – 29 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski –
int. od Godziny Świętej
18.00 W intencji Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i łaskę wiary
18.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski – int. od Oskara
z Rodziną
18.00 We wszystkich intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu listopadzie
CZWARTEK – 30 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W intencji Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski
18.00 W intencji Ks. Andrzeja TYMCZYJA z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski – int. od Margaretki
18.00 W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18.00  W intencji Ks. Proboszcza Andrzeja z okazji imienin o Boże bł. i potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
18.00 Przez wstaw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego za małżeństwa i Rodziny, dzieci ochrzczone w listopadzie w naszej parafii, za małżeństwa przeżywające kryzysy i trudności o ratunek i Boże bł.
PIĄTEK – 1 XII 2023
7.00 Wynagradzająca za grzechy
7.00 Dzięk-błag w intencji Piotra z okazji urodzin
16.00 Za czcicieli NSPJ
18.00 +Zdzisław i Maria BORKOWSCY
18.00 + Antonina i Władysław OSTROWSCY
18.00 + za zmarłych Rodziców: Maria i Aleksander i mąż Jan STOLAREK
SOBOTA –  2 XII 2023
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Irena i Zykwryd WAWRZYNIAK
18.00 + Henryk GOŁEBIOWSKI – int. od uczestników pogrzebu
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska otrzymane dobro z prośbą o Boże bł. obfite dary Ducha Świętego  dla ks. Marcina KRECHOWICZA – int. od Margaretki
NIEDZIELA – 19 XI 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Dzięk-błag w intencji Wioletty o Boże bł. i potrzebne łaski z okazji imienin
9.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
9.00 + Stanisław PIETROW 1 rocz. śm.
10.30 + Kazimiera WILCZEK 3 rocz. śm.
10.30 w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają i składać będą ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii
12.00 ++ Zyta i Władysław GOWORKO i + Matylda PRAJZNER
12.00 + Jan i Marianna WOŹNIAK
13.30 + Jan w 25 rocz. śm. + Krystyna w 3 rocz. śm. + Józef w 2 rocz. śm. SZOREC
13.30 + Daniela 10 rocz. śm. i + Kazimierz 5 rocz. śm. WRÓBLEWSCY
19.00  Dzięk-błag w intencji Elżbiety z okazji imienin i o Boże bł. i  potrzebne łaski dla dzieci
i wnuczki Marceliny
PONIEDZIAŁEK – 20  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W intencji Katarzyny o łaskę uzdrowienia z choroby
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska otrzymane dobro z prośbą o Boże bł. obfite dary Ducha Świętego  dla ks. Marcina KRECHOWICZA – int. Margaretki
18.00 Za zmarłych dobroczyńców ++ Kazimiera i Antoni KOCIOŁKOWIE
18.00 + Teresa GRZYMAŁA – int. od uczestników pogrzebu
WTOREK – 21  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 Dzięk-błag w intencji Przemysława z okazji 40 rocz. urodzin
18.00 + Marianna JARZĘBSKA 21 rocz. śm.
18.00 + Aleksandra Eliza NIEWIADOMSKA
18.00 + Edmund WASZAK
ŚRODA – 22 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 + Zenon CZYŻ
18.00 + Ks. Antoni HUMENIUK i zmarłych Rodziców: ++ Zenobia i Władysław
18.00 + Wacław o łaskę nieba
CZWARTEK – 23 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 + Krzysztof SZATKOWSKI- int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Zygmunt w 25 rocz. śm. ++ Leokadia i Leon
18.00  W intencji Doroty i Michała SOBOCIŃSKICH
PIĄTEK – 24 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 Dzięk-błag w intencji Teresy i Zofii o Boże bł. i potrzebne łaski
18.00 ++ Lucyna i Wincenty i zmarłych Rodziców
18.00 ++ za zmarłych Rodziców: Stanisława i Lucjan, braci: Zbigniew i Wiesław i zmarłych
z Rodziny z obojga stron
SOBOTA –  25 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 Dzięk-błag w intencji Katarzyny PRZEKORACKIEJ z okazji imienin
18.00 + Wacław w 20 rocz. śm. i + Joanna BANAŚKIEWICZ oraz + Ewa SAMSONOWICZ
w 5 rocz. śm.
18.00 ++ Julianna i Jan DZIURDA oraz Anna i Jan BAMBERSCY
NIEDZIELA – 12 XI 2023
7.15 Za Parafian
7.30 W intencji Stefana o uzdrowienie ciała i duszy
9.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
9.00 ++ Teresa i Józefa RĘKAWIECCY
10.30 + Krystyna MOCZYDŁOWSKA
10.30 ++ Helena, Stanisław, Teresa
12.00 + Lechosław JEDRZEJCZAK
12.00 Dzięk-błag w intencji Juli  z okazji 18 urodzin
13.30 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
19.00 O Boże prowadzenie i potrzebne łaski dla Mateusza
PONIEDZIAŁEK – 13  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 Dzięk-błag w intencji ks. Marka i ks. Władysława
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 ++ Henryka, Zygmunt, Andrzej
18.00 W intencji czcicieli Bożego Miłosierdzia w podziękowaniu za łaskę powstania Kół Koronkowych za wszystkich członków ich rodziny i zmarłych z rodzin z prośbą o Boże bł. i wytrwałość oraz o nowe osoby do szerzenia Bożego Miłosierdzia
WTOREK – 14  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W intencji ks. Marcina Krechowicza i ks. Marcina Majewskiego z okazji imienin
18.00 + Wojciech WOLANIN – int. od uczestników pogrzebu
18.00 Za zmarłych Rodziców: ++ Julia i Józef, Genowefa i Walenty
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
ŚRODA – 15 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 ++ Janina, Paweł, Krzysztof PRZBYLSCY
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 Dziękczynna: Arleta i Korneliusz –  int. od uczestników Mszy świętej ślubnej
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
18.00 Za zmarłych z Rodzin: ++ KRECZKO, DRUĆ, PLESKACZ, BIALIK, ZBYRAD, SZWABO, BARAN, RUSAK, KAC, KIŻŁO i dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK – 16 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 W int. Radia Maryja, dzieł przy nim powstałych, za Rodzinę Radia Maryja w naszej parafii
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 + Edward SZMAGIER – int. od uczestników pogrzebu
18.00 + Ryszard MARZYŃSKI – int. od uczestników pogrzebu
20.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy niezgody i nienawiści
w naszej Ojczyźnie i za brak miłości do Ojczyzny
PIĄTEK – 17 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 Dzięk-błag w intencji Dorota i  Kamil z okazji rocz. sakramentu małżeństwa
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 Za członków Róży św. Elżbiety i ich rodzin o Boże bł. i potrzebne łaski
18.00 Za zmarłych Rodziców i Rodzeństwo
SOBOTA –  18 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 Dzięk-błag w intencji Karoliny  z okazji  imienin oraz o potrzebne łaski dla Jej Rodziny
18.00 + Stanisław TRĘBSKI – int. od uczestników pogrzebu
NIEDZIELA – 5 XI 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 + Irena KOLANOWSKA – greg.
9.00 ++ Jan i Krzysztof  RAFALSCY
10.30 Dzięk.-błag. w intencji Małgorzaty z okazji kolejnych urodzin
10.30 O dary Ducha Świętego dla Kapłanów i Osób Konsekrowanych oraz o liczne
i święte powołania kapłańskie do naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego
w Gorzowie – int. od Wspólnoty Przyjaciół Paradyża
12.00 + Weronika SŁOWIK 21 rocz. śm.
12.00 Dzięk.-błag. w intencji Olafa z okazji 25 rocz. urodzin
13.30 ++ Maria, Jan, Emil, Eugeniusz, Maria
19.00 O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Ryszarda NESTER
PONIEDZIAŁEK – 6  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 ++ za zmarłych z Rodziny ROSOŁEK: Anna, Wacław, Zbigniew, Andrzej, Ryszard, Ferdynand
18.00 Dzięk-błag w intencji Juli z okazji  urodzin
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Dzięk-błag w intencji Michała SOBOCIŃSKIEGO z okazji imienin
WTOREK – 7  XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 ++ Joanna, Hilary, Rozalia, Marianna, Zygmunt, Maria, Halina KOZDRAŚ i zmarli
z Rodziny
18.00 Dzięk-błag w intencji Katarzyny CHOMIK z okazji 90 urodzin i o Boże bł. i potrzebne łaski dla całej Rodziny
ŚRODA – 8 XI 2023
7.30 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.30 O łaskę nawrócenia dla Małgorzaty
18.00 Dzięk-błag w intencji Oliwi z okazji  urodzin
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Zbigniew TOPOROWSKI
CZWARTEK – 9 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 ++ Kazimiera i Antoni KOCIOŁKOWIE
18.00 ++ Czesława i Kazimierz w 15 rocz. śm. TUSK
PIĄTEK – 10 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II dla Rodziny
18.00 O uzdrowienie od skutków grzechów w Rodzinie
18.00 Dzięk-błag w intencji Marcina z okazji imienin o zdrowie Boże bł. i opiekę Matki Bożej
18.00 + Włodzimierz  KOŁĄTAJ – int. od uczestników pogrzebu
SOBOTA –  11 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
10.30 W INTNCJI OJCZYZNY
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska otrzymane dobro z prośbą o Boże bł. obfite dary Ducha Świętego  dla ks. Marcina KRECHOWICZA – int. z okazji imienin
18.00 Dzięk-błag w intencji ks. Marcina KRECHOWICZA z okazji imienin – int. od Parafianek
NIEDZIELA – 29 X 2023
7.15 + Anna MĄCZNIK
7.30 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
7.30 + Teresa GRZYMAŁA – int. od współpracowników Zbigniewa
9.00 ++ Celina i Artur oraz zmarłych z Rodziny
9.00 Za zmarłych Rodziców: ++ Teresa i Jan
10.30 + Jolanta SKRĘTY w 1 rocz. śm.
10.30 Dzięk-błag w intencji Zofii i Marka z okazji 37 rocz. sakramentu małżeństwa
12.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
12.00 + Jerzy MATUSIAK- int. od uczestników pogrzebu
13.30 + Andrzej SOKULSKI 10 rocz. śm.
13.30 + Zygmunt CZUBA 1 rocz. śm.
19.00 Dziękczynna za posługę kapłańska otrzymane dobro z prośbą o Boże bł. obfite dary Ducha Świętego  dla ks. Marcina KRECHOWICZA – int. Margaretki
PONIEDZIAŁEK – 30  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg zakończenie
7.00 ++ za zmarłych z Rodziny KOWALSKICH, SZARUGÓW, KOPACZ
18.00  + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg zakończenie
18.00 + Wiesław SIEMIŃSKI – int. od uczestników pogrzebu
18.00 O Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Zofii i jej Rodziny
WTOREK – 31  X 2023
7.00 O szczęśliwy przebieg operacji dla Bronisławy
18.00 ++ Teresa i Kazimierz CIESIELCZYK
18.00 + Władysław  KACZMAREK – int. od uczestników pogrzebu
18.00 W intencji Małgorzaty z okazji imienin
ŚRODA – 1 XI 2023
7.15 Za Parafian
7.30 + Irena KOLANOWSKA – greg
7.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 ++ Celina, Artur i zmarłych z Rodziny
10.30 ++ Stefania, Bolesław i rodzeństwo z rodziny WIŚNIWSKICH
10.30 ++ Fryz, Wacław, Ludmiła, Władysław, Cecylia, Eugeniusz i zmarłych z rodziny
19.00 + Krzysztof  BĄBEL 2 rocz. śm.
CZWARTEK – 2 XI 2023
7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
9.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
16.30 O Miłosierdzie Boże dla dusz kapłańskich i zakonnych w czyśćcu cierpiących – int. od WPP
18.00 + Małgorzata BOHUSZKO 13 rocz. śm.
18.00 ++ zmarłych z rodziny  BIAŁOUS, ŚWIERSZCZ, LACHOWICZ
PIĄTEK – 3 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
16.00 Za czcicieli NSPJ
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 Dziękczynna do Ducha Świętego za łaski i dary otrzymane w życiu
18.00 W intencji Zenobii SAMELSKIEJ z okazji imienin
SOBOTA –  4 XI 2023
7.00 + Irena KOLANOWSKA – greg
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Grażyny
18.00 + Henryk KISIELEWICZ 7 rocz. śm. oraz + Henryk KAPICA 7 rocz. śm.

 

NIEDZIELA – 22 X 2023
7.15 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 + Marian ZUBACZEWSKI i zmarłych rodziców Michalina i Ludwik
7.30 + Teresa GRZYMAŁA – int. od syna Zbigniewa z Rodziną
9.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
9.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
10.30 O światło Ducha Świętego  opiekę Maryi dla dzieci i rodziców z Róży Różańcowej
św. Jana Kantego i św. Andrzeja Apostoła
10.30 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
12.00 Za uczestników pielgrzymki do Sanktuarium w Siekierkach o Boże bł. i potrzebne łaski dla nich
i opiekę Matki Bożej
12.00 + Gertruda GRZELKA, mąż Henryk i córki Danuta i Mirosława
13.30 + Lechosław JĘDRZEJCZAK
19.00 + Krzysztof  BĄBEL
PONIEDZIAŁEK – 23  X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 + za zmarłych z rodziny CZEREPOK- Bernarda, Gabryel, Stanisław, Teresa, Tadeusz, Wanda, Hanna
18.00  + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 Dzięk-błag w intencji Marii JĘDRZEJCZAK z okazji imienin
18.00 + Marek CUPPA – int. od uczestników pogrzebu
WTOREK – 24  X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 Dzięk-błag o Boże bł. i potrzebne łaski dla Antoniny i Joanny
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Andrzej KLIMCZAK 1 rocz. śm.
18.00 W intencji Doroty i Michała SOBOCIŃSKICH o Boże bł. i potrzebne łaski
ŚRODA – 25  X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 We wszystkich intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy w miesiącu październiku
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Julian NESTER 25 rocz. śm.
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska otrzymane dobro z prośbą o Boże bł. obfite dary Ducha Świętego  dla ks. Marcina KRECHOWICZA – int. Margaretki
CZWARTEK – 26  X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 Przez wstaw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego za małżeństwa i Rodziny, dzieci ochrzczone w październiku w naszej parafii, za małżeństwa przeżywające kryzysy i trudności o ratunek
i Boże bł.
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00  + Jerzy SZUBERT 19 rocz. śm.
18.00 + Halina i Wincenty
18.00 + Wiktor PUDŁOWSKI 10 rocz. śm.
PIĄTEK – 27  X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 W intencji ks. Marka o Boże bł. i potrzebne łaski  z okazji urodzin
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 O Boże bł. dla studentów – int. od Apostolatu Maryjnego
18.00 + Andrzej o łaskę nieba i Boże Miłosierdzie
SOBOTA –  28 X 2023
7.00 +Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 W intencji Tadeusza MICHALAK i jego Rodziny o Boże bł. i potrzebne łaski
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Zygmunt 20 rocz. śm. i zmarłych Rodziców i Rodzeństwo
18.00 + Stanisław RZEPKA
NIEDZIELA – 15 X 2023
7.15 Za Parafian
7.30 Dziękczynna za otrzymane łaski i dar potomstwa z prośba o Boże bł. oraz umocnienie w wierze dla Arletty i Pawła z okazji 1 sak. małżeństwa
9.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
9.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
10.30 Za zmarłych Rodziców ++ Teresa i Józef oraz ++ rodzeństwo z domu PRZEWORSKICH.
10.30 + ks. Michał ZIELONKA 10 rocz. śm. + ks. Józef ZADWORNY – int. od Margaretki i Róży Królowej Pokoju
10.30W W intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają
i składać będą ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafii
12.00 Dzięk-błag Jadwiga MICHALAK z okazji imienin i 82 urodzin
12.00 Dzięk-błag Klaudia i Mateusz 3 rocznicę ślubu i potrzebne łaski dla syna Jana
12.00 Dzięk-błag Ewa i Ryszard CHUSTECCY w 40 rocznicę ślubu i o Boże bł. dla całej Rodziny
13.30 Dzięk-błag Jadwiga GUŹNICZAK z okazji imienin
19.00 + Natalia NITECKA – int. od uczestników pogrzebu  i Rodziny z Bielska Białej
PONIEDZIAŁEK – 16  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 W  intencji Michaliny WARZECHA o łaskę zdrowia – od Róży NMP Oblubienicy Ducha Świętego
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 ++ Marta i Tadeusz KRUSZYNA
18.00 + Genadiusz TARNIENKO – int. od uczestników pogrzebu.
WTOREK – 17  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 W intencji ks. Kamila – int. d WPP
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 Dzięk-błag w intencji Anastazji z okazji urodzin
18.00 W intencji Doroty i Michała SOBOCIŃSKICH o Boże bł i potrzebne łaski i dar zdrowia – int. od Janiny
ŚRODA – 18  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 O łaskę nawrócenia  Małgorzaty
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Zenon BANASZKIEWICZ i zmarłych z Rodziny KORŻELÓW
18.00 Dziękczynna za posługę kapłańska ks. Marcina KRECHOWICZA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej w nowej Parafii – int. od WPP
CZWARTEK – 19  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00  + Andrzej KUSZ w 25 rocz. śm. i zmarłych z Rodziny
18.00 + Franciszek BIELECKI w 6 rocz. śm. ++ Maria i Alojzy i zmarłych z Rodziny
20.30 O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Różańcowej za grzechy  Narodu Polskiego
PIĄTEK – 20  X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 W intencji ks. Marka o Boże bł. i potrzebne łaski.
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Barbara WICHLAJ – w 2 rocznicę śmierci.
18.00 ++ Terasa i Jerzy o łaskę nieba.
SOBOTA –  21 X 2023
7.00 + Tadeusz BĘGIER – greg
7.00 + Florentyna KURSA w 1 rocz. śm. oraz + Wiesława KARBOWSKA w 4 rocz. śm.
18.00 + Aleksandra NIEWIADOMSKA – greg
18.00 + Karol WILCZEK w 8 rocz. śm.
18.00 + Ryszard KLIMOWICZ w 4 rocz. śm. i zmarłych Rodziców i braci.