12 Niedziela Zwykła – 23.06.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

12 Niedziela Zwykła – 23.06.2024r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 2. W poniedziałek Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość.
 3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne w kościele.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45. Podczas Mszy św. zawierzamy Bogu nasze intencje polecane w tym miesiącu. Intencje składamy w skarbonie za ławkami.
 5. W czwartek dzień imienin Władysława. Zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o 10:30. Po Eucharystii będzie okazja do złożenia życzeń Solenizantowi. Dziękujemy za zamawiane Msze św. w Jego intencji.
 6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w czwartek, rozpocznie się Mszą św. o 18:00.
 7. W ostatni czwartek miesiąca podczas Mszy św. wieczornej za wstawiennictwem św. Maksymiliana Marii Kolbego zawierzamy Bogu nasze rodziny i małżeństwa. Prośby w tych intencjach składamy do skarbony.
 8. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
 9. W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona na Świętopietrze.
 10. Biskup Diecezjalny przychylając się prośbie ks. Władysława Urbanika, wyraził zgodę na odejście z dniem 30 czerwca do Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze. Msza św. w intencji ks. Władysława oraz podziękowanie za posługę duszpasterską w parafii, w przyszłą niedzielę 30 czerwca o 10.30. Ks. Władysława ogarniamy naszą modlitwą.

Od niedzieli 07.07 – przez okres wakacji – nie będzie Mszy św. o 13:30

 1. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Ostrobramskiej i Matki Bożej Fatimskiej.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Ojciec – rola życia) i Gość Niedzielny (Pani morza z rzeki).

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!