5 Niedziela zwykła – 04.02.2024r.

Ogłoszenia duszpasterskie

5 Niedziela zwykła – 04.02.2024r.

 1. Nauki przed chrztem w poniedziałek o g.19:00 w kościele.
 2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
 3. Od wtorku, przed Mszą św. wieczorną po modlitwie różańcowej, rozpocznie się Nowenna do bł. ks. Michała Sopoćko. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
 5. W środę 7 dzień miesiąca, zapraszamy o 17:30 na nabożeństwo z bł. Rodziną Ulmów, o 18:00 Msza św. z nauką o rodzinie. Modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.
 6. Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
 7. Za tydzień w niedzielę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

Msza św. z Sakramentem Namaszczenia Chorych – w intencji chorych i wszystkich opiekujących się chorymi oraz w intencji pracowników naszego Słubickiego szpitala – o 10:30. Prosimy o pomoc chorym w przybyciu do kościoła na wspólną Eucharystię.

 1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 2. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Elżbiety i Matki Bożej Królowej Polski.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Trudne czasy wymagają większej wiary) i Gość Niedzielny (Po co nam konsekrowani). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!