Ogłoszenia duszpasterskie

18 Niedziela zwykła – 06.08.2023r.

 1. Dzisiaj Niedziela Przemienienia Pańskiego.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia i zmiana tajemnic koronkowych kół nowennowych oraz spotkanie Grupy Bożego Miłosierdzia.
 3. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
 4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 6. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Codziennie po Mszy św. wieczornej łącząc się z pielgrzymami odmawiamy Litanię do Matki Bożej.
 7. Za tydzień 13 sierpnia kolejne Nabożeństwo Fatimskie rozpoczniemy o 18.15. różańcem i Msza św. fatimska z procesją o godz. 19.00. Plan wywieszony w gablotach.
 8. Parafia w Rzepinie organizuje wyjazd autokarowy do Częstochowy na powitanie pielgrzymów. Wyjazd z Rzepina 11 sierpnia o 23.00. Osoby chętne do wędrówki podczas ostatniego etapu mogą dołączyć do pątników. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Bartka – tel.: 663 369 491.
 9. Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji od spożywania alkoholu i wpisania się do księgi trzeźwości wyłożonej na stoliku w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
 10. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Wniebowziętej, Cudownego Medalika, Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 11. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 12. Tydzień temu ze sprzedaży ciast na pomoc dla Wiktorii zebraliśmy 6680.61zł za dar serca składamy Bóg zapłać.
 13. Za tydzień taca przeznaczona na KUL i IFT
 14. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 15. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 16. Dnia 4 sierpnia w piątek odszedł do wieczności nasz Pan Organista Tadeusz Kondarewicz. Uroczystości pogrzebowe w naszym kościele we wtorek rozpoczną się nabożeństwem różańcowym za zmarłego o godz. 13.30 i Mszą św. o godz. 14.00;
  po Eucharystii przejazd na cmentarz w Słubicach (będzie podstawiony autobus).

Przez okres wakacji – nie ma Mszy św. o 13.30.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

+ Zofia KOZŁOWSKA – l. 74

+ Sylwester ĆWILEWICZ –  l. 71

+ Tadeusz KONDAREWICZ – l. 80