4 Niedziela zwykła – 29.01.2023r.

4 Niedziela zwykła – 29.01.2023r.

1. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
  2. W tym tygodniu pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na Mszę św. wotywną ku czci św. Józefa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od czwartku do soboty: rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  • Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
  • W piątek Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00 i Msza św.
    o 16.00 za czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.
  • Sobota jest wezwaniem do rozpoczęcia nabożeństw zadośćuczynienia. Po Mszy św. porannej prowadzona jest medytacja nad tajemnicą różańca.
  • Odwiedziny chorych w domach wg ustalonego planu.
  1. W czwartek, 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – na początku Mszy św. błogosławieństwo świec. Msza św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  1. Trwa przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dorosłych (tych, którzy ukończyli 21 rok życia). Kolejne spotkanie w środę o 18.00 w parafii w Kowalowie.
  2. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca w niedzielę na sumie o 10.30. Zapraszamy kwadrans przed sumą modlących się we wspólnotach Różańcowych i Margaretkach.
  3. Za tydzień niedziela poprzedzająca Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  4. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele. Podziękowania dla p. Janusza wraz z Grupą AA za troskę o czystość wokół świątyni.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny. W zakrystii miesięcznik Różaniec.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:

1. + Janina Wawrzyniak l. 92.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…