3 Niedziela Wielkanocna – 04.05.2025r.
Ogłoszenia duszpasterskie
3 Niedziela Wielkanocna – 04.05.2025r.
- Dzisiaj Uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1, Frankfurtu, Euregio i Szkoły Muzycznej. Od poniedziałku do piątku dzieci wraz z rodzicami przeżywają Biały Tydzień na Mszy św. o 18:00. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za złożony dar ołtarza.
- Nabożeństwo majowe. W niedzielę o 18:30, w tygodniu o 17:30.
- Nauki przed chrztem w poniedziałek o 19:00 w Domu Parafialnym.
- Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę (11 maja) na Mszy św. o 12:00. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci, ich rodziców i rodzeństwa w sobotę (10 maja) o 9:00. Próby dla dzieci i ich rodziców w poniedziałek, środę czwartek i piątek o 19:00 w kościele. Obecność obowiązkowa.
- Trwa przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dorosłych (tzn. tych, którzy ukończyli 21 rok życia). Kolejne spotkanie 7 maja (środa) w Kowalowie. Rozpoczęcie w kościele o 18:00, następnie dalszy ciąg spotkania na plebanii.
- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
- W środę 7 dnia miesiąca, zapraszamy o 18:00 na Mszę św. z nauką o rodzinie. Za wstawiennictwem bł. Rodziny Ulmów modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin dziecka oraz tych, którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.
- W czwartek św. Stanisława – biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.
- Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20:30.
- W sobotę (10 maja) o 12:00 w kościele, spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z kl. VIII, z grupy ks. Tadeusza. Obecność obowiązkowa.
- Wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach n/Odrą, na procesję pokutną Drogą Różańcową pieszo przez las, dzisiaj o 13:00.
- Majówka z Michałkiem. Festyn charytatywny 11 maja w Słubicach, parking przy supermarkecie Lewiatan w g. 12:00 – 18:00. Dużo atrakcji. Dochód przeznaczony na leczenie 6 letniego słubiczanina Michałka Bienia.
- Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Różę: Św. Elżbiety. W maju Różaniec w tygodniu o 17:00.
- Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
- Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Do zobaczenia) i Gość Niedzielny (Do zobaczenia Ojcze Święty). W zakrystii nowy numer miesięcznika Różaniec.
Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!


