27 Niedziela zwykła – 08.10.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

27 Niedziela zwykła – 08.10.2023r.

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.
 • Dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 16.30.
 • Dla dorosłych w tygodniu o g. 17.30, w niedzielę o g. 18.30.
 1. Zmiana tajemnic Nowennowych Kół Koronkowych z Koronką do Bożego Miłosierdzia w poniedziałek po Mszy św. o g. 18.00.
 2. W poniedziałek o 19.00 porządkowanie Domu Parafialnego. Bardzo prosimy o pomoc 10 panów.
 3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18.00.
 5. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
 6. Czuwanie fatimskie w piątek 13 października. Rozpoczniemy o g. 17.15 rozważając tajemnice bolesne różańca św., o g. 18.00 Msza św., po Mszy św. procesja fatimska, zakończymy aktem zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej.
 7. Zapraszamy do Domu Parafialnego Uczniów uczęszczający do szkoły we Frankfurcie (nie dotyczy pierwszokomunijnych), na katechezę ogólną w sobotę o 10.00, a o 11.00 przygotowujących się do bierzmowania.
 8. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17.30 w intencji Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Dyrekcji Szkół, Przedszkoli i wszystkich Pracowników Oświaty.
 9. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszych kościołów. O g. 10.30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców. Ostatnio zebraliśmy kwotę 6 tys. zł. Bóg zapłać!
 10. Za tydzień zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 11. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 2. Biblioteka parafialna
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Specjalny numer czasopisma Gość Extra – pt. „Matka uczniów”. W zakrystii ostatni numer miesięcznika Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności:

 1. + Artur KOTECKI – l. 36.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…