15 Niedziela zwykła – 16.07.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

15 Niedziela zwykła – 16.07.2023r.

 1. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła. Bóg zapłać! O godz. 10.30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców.
 2. Dzisiaj święto Matki Bożej Szkaplerznej, po każdej Mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza Matki Bożej.
 3. We wtorek nie będzie spotkania Odnowy w Duchu Świętym.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
 5. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele, adorację poprzedzi Msza św. o 20.30.
 6. Msza św. w 6. rocznicę nawiedzenia Parafii przez św. Michała Archanioła w znaku figury w sobotę 22 lipca o 18.00. Możliwość przyjęcia szkaplerza św. Michała. Po Mszy św. w Domu Parafialnym spotkanie dla sympatyków i posiadających szkaplerz św. Michała. Intencje na Nowennę do św. Michała Archanioła prosimy składać w kaplicy MB Fatimskiej. Program w gablotach i na parafialnym FB.
 7. W przyszłą niedzielę o 15.00 projekcja filmu dokumentalnego „Zobacz Anioła”.
 8. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa rozpocznie się od przyszłej niedzieli. W kościele parafialnym i filialnych po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone podczas poświęcenia przeznaczone są na pomoc misyjną.
 9. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego do Częstochowy. Wyjazd 28 lipca. Więcej informacji na plakacie.
 10. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, wyrusza z Rzepina 29 lipca. Zachęcamy do duchowego towarzyszenia pielgrzymom. Kartę Duchowego Pielgrzyma odbieramy w zakrystii. Można składać intencje do wspólnej modlitwy.
 11. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i Najświętszej Maryi Panny Oblubienicy Ducha Świętego.
 12. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
 13. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 14. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Na szlaku sanktuariów.) i Gość Niedzielny (Kto będzie leczył nasze dzieci?).

Przez okres wakacji – nie ma Mszy św. o 13.30.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Irena KAPICA – l. 91.
 2. + Halina SZATKOWSKA – l. 73.
 3. + Krystyna SZTUKA – l. 80.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…