14 Niedziela zwykła – 09.07.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

14 Niedziela zwykła – 09.07.2023r.

 1. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek po Mszy św. wieczornej
 2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45.
 3. Czuwanie fatimskie w czwartek 13 lipca. Rozpoczniemy o g. 17.15 rozważając tajemnice światła Różańca św., o g. 18.00 Msza św., po Mszy św. procesja fatimska, zakończymy aktem zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej.
 4. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
 5. W sobotę rocznica powstania Grupy AA w Słubicach. Msza św. o 16.00.

Przez okres wakacji – nie ma Mszy św. o 13.30.

 1. Za tydzień III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła. O 10.30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają i składać będą ofiary na potrzeby parafii i naszych kościołów.
 2. W niedzielę 16 lipca święto Matki Bożej Szkaplerznej, po Mszy św. o 10.30, odnowienie aktu zawierzenia i możliwość przyjęcia Szkaplerza Matki Bożej.
 3. Intencje na Nowennę do św. Michała Archanioła, przed rocznicą nawiedzenia Słubic w znaku figury, prosimy składać w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.
 4. Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego do Częstochowy. Wyjazd 28 lipca. Więcej informacji na plakacie.
 5. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, wyrusza z Rzepina 29 lipca. Zachęcamy do duchowego towarzyszenia pielgrzymom. Kartę Duchowego Pielgrzyma odbieramy w zakrystii. Można składać intencje do wspólnej modlitwy.
 6. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Elżbiety i Matki Bożej Królowej Polski.
 7. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła. W miniony wtorek kościół przy głównym wejściu wraz z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego został obrzucony wiśniami. Sprawa została zgłoszona na policję. Dziękujemy Paniom, które umyły ścianę kościoła.
 8. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 9. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (WOŁYŃ – 1943. Potrzebujemy przebaczenia i pojednania.) i Gość Niedzielny (WOŁYŃ. Rany niezagojone).
  W zakrystii ostatnie egzemplarze podwójnego numeru miesięcznika Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności:

 1. + Teresa ORNOCH – l. 75.
 2. + Joanna MICHALAK – l. 83.
 3. + Jadwiga CIECIERSKA – l. 84.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…