13 Niedziela Zwykła – 30.06.2024r.

13 Niedziela Zwykła – 30.06.2024r.

1. Ostatnie nabożeństwo czerwcowe dzisiaj po Mszy św. wieczornej.
  2. Nauki przed chrztem w poniedziałek o 19:00 w kościele.
  3. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17:45.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od czwartku do soboty: rano od 6:30, wieczorem od 17:15.
  • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o 19:00.
  • Godzina Święta w czwartek od 21:00 w kościele.
  • W piątek o 15:00 Droga Krzyżowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16:00 Msza św. za czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego.
  • Sobota jest wezwaniem do rozpoczęcia nabożeństw zadośćuczynienia. Po Mszy św. porannej prowadzona jest medytacja nad tajemnicą różańca.
  1. Odwiedziny chorych w domach wg ustalonego planu.
  2. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę na sumie o 10:30. Zapraszamy kwadrans przed sumą modlących się we wspólnotach Różańcowych i Margaretkach.
  3. Wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach n/Odrą, na procesję pokutną Drogą Różańcową pieszo przez las, w przyszłą niedzielę o 13:00.
  4. W przyszłą niedzielę 7 dnia miesiąca, zapraszamy o 18:30 na nabożeństwo z bł. Rodziną Ulmów, o 19:00 Msza św. Modlimy się za rodziny, za rodziców oczekujących narodzin  dziecka oraz tych którzy nie mogą mieć dzieci, a pragną i za rodziców dzieci utraconych.

Od niedzieli 07.07 – przez okres wakacji – nie będzie Mszy św. o 13:30

1. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
  1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła.
  2. Biblioteka parafialna czynna w każdą środę od 16.00 do 18.00.
  3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Lato bez pułapek) i Gość Niedzielny (Piotr, który łączy). W zakrystii nowy numer miesięcznika Różaniec.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:

1. + Michalina WARZECHA – l. 74.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…