12 Niedziela zwykła – 25.06.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

12 Niedziela zwykła – 25.06.2023r.

 1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 2. We wtorek dzień imienin ks. Władysława. Zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00. Po Eucharystii będzie okazja do złożenia życzeń Solenizantowi. Dziękujemy za zamawiane Msze św. w Jego intencji.
 3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego we wtorek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.
 4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną. Podczas Mszy św. zawierzamy Bogu nasze intencje polecane w tym miesiącu. Intencje składamy w skarbonie za ławkami.
 6. W czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – taca przeznaczona na Świętopietrze.
 7. W ostatni czwartek miesiąca podczas Mszy św. wieczornej za wstawiennictwem św. Maksymiliana Marii Kolbego zawierzamy Bogu nasze rodziny i małżeństwa. Prośby w tych intencjach składamy do skarbony.
 8. Godzina Święta w czwartek od g. 21.00 w kościele.
 9. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca:
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu – rano od g. 6.30, wieczorem od g. 17.15.
 • Sobota jest wezwaniem do rozpoczęcia nabożeństw zadośćuczynienia. Po Mszy św. porannej prowadzona jest medytacja nad tajemnicą różańca.
 • Odwiedziny chorych w domach wg ustalonego planu.
 1. Zmiana Tajemnic Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę na sumie o 10.30. Zapraszamy kwadrans przed sumą modlących się we wspólnotach Różańcowych i Margaretkach.
 2. Wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach n/Odrą, na procesję pokutną Drogą Różańcową pieszo przez las, w przyszłą niedzielę o 13.00 z placu kościelnego.
 3. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku wyruszy z Rzepina 29 lipca. Szczegółowe informacje na plakacie.

Przez okres wakacji – nie będzie Mszy św. o g. 13.30.

 1. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Matki Bożej Wniebowziętej, Cudownego Medalika i Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła. W III niedzielę zebraliśmy 4100 zł. Bóg zapłać! Rozpoczęły się prace na dachu Domu Parafialnego.
 2. Biblioteka parafialna w okresie wakacji nieczynna.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Miłość wymaga pracy) i Gość Niedzielny (Tama nienawiści). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Krystyna WYREMBSKA – l. 75.
 2. + Gabriela MALUŚKA – l. 70.
 3. + Halina GRABARSKA – l. 77.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…