11 Niedziela zwykła – 18.06.2023r.

Ogłoszenia duszpasterskie

11 Niedziela zwykła – 18.06.2023r.

 1. Dzisiaj uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, głównej Patronki diecezji. Odpust w Drzecinie o godz. 10.00. Po Mszy św. mieszkańcy zapraszają wszystkich przybyłych gości na słodki poczęstunek.
 2. Dzisiaj III Niedziela miesiąca. Ofiary złożone w tym dniu na tacę zostaną przeznaczone na cele remontowe naszego kościoła. O godz. 10.30 Msza św. w intencji zmarłych i żyjących Ofiarodawców i Darczyńców, tych którzy składali, składają i składać będą ofiary na potrzeby parafii i naszych kościołów.
 3. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza we wtorek na spotkanie modlitewne.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną.
 6. Godzina Święta w czwartek od 21.00 w kościele.
 7. Zakończenie roku szkolnego. Msza św. z udziałem uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców w środę 21 czerwca o g. 18.00.
 8. W sobotę Narodzenie św. Jana Chrzciciela – uroczystość.

Od niedzieli 02.07 – przez okres wakacji – nie będzie Mszy św. o g. 13.30.

 1. Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej. W tym tygodniu prosimy Róże: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Klary i św. Dominika.
 1. Bóg zapłać za zamawiane Msze św., za składane ofiary na tacę i wpłacane na konto Parafii oraz za troskę o czystość w kościele i wokół kościoła. Dziękujemy za przygotowanie ołtarza na Boże Ciało Odnowie w Duchu Świętym oraz Scholii „Załoga Boga”.
 2. Biblioteka parafialna czynna w środę od 16.00 do 18.00. W okresie wakacji nieczynna.
 3. Przy wyjściu z kościoła: tygodnik Niedziela (Uwikłani w kłamstwo) i Gość Niedzielny (W głębi Serca). Dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

Dziękując za dar wspólnej modlitwy życzymy dobrego przeżycia najbliższego tygodnia, a wszystkich Solenizantów, Jubilatów i Przyjaciół naszej Świątyni oraz Darczyńców otaczamy szczerą modlitwą!

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

 1. + Anna SMULKO – l. 28.
 2. + Stanisława SZCZĘŚNIAK – l. 88.
 3. + Alicja MACHINEK.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…